5 let tvořím podcast Proti Proudu. 3 roky tvořím podcast Na vlně podnikání. Kromě toho pomáhám s podcasty desítkám dalších firmám a firmičkám.

Vize Proti Proudu je ukázat lidem, že každý může žít naplněný život. Začíná to definováním toho, co nás naplňuje a pokračuje to spoustou malých krůčků a rozhodnutí, které nás k naší vizi posouvají. To je mise Proti Proudu. Ukazovat lidi, kteří svoji cestu objevili. Otevírat témata, o kterých bychom měli přemýšlet. Inspirovat, že to je možné.

Nicméně, považuji se za podnikatele. Práce je velká část života a myslím, že je škoda ji strávit něčím otravným. Proto je podnikání mé velké téma. Uznávám, že to není pro každého, nicméně je to dovednost, kterou se chci naučit a téma, o kterém chci více tvořit.

Učení je hlavní motor toho, co dělám. Mezi možností více se naučit nebo více vydělat, vždy volím tu první.

A nyní hledám někoho, kdo to má stejně. Baví ho video, chce se dále učit a zároveň mu bude dávat smysl podílet se na dalším směru pro Proti Proudu – video obsahu.

Hledám video tvůrce / Youtube producenta

Momentální podoba kanálu

Někdy budeme natáčet spolu, někdy budeš pracovat s dodaným materiálem. Budeš mi pomáhat tvořit video obsah kolem podcastu, vznikající knihy a spoustu dalších příbuzných témat. Pomůžeš mi zkrotit Youtube a rozšířit povědomí o Proti Proudu. Možná pomůžeš více lidem žít kvalitnější život.

Hledám:

  • spolupráci na cca poloviční úvazek (tzn. 20 hodin týdně)
  • iniciativu
  • chuť zlepšovat svoje schopnosti a neustále zvedat laťku

Nabízím:

  • 15-20 tisíc Kč měsíčně
  • náhled do zákulisí tvorby předních českých podcastů
  • mentoring

Pokud tě to zaujalo, vyplň tento formulář.

Uzávěrka přihlášek je 12. 5. 2021.